Видавнича діяльність


Ківерці: минають дні, спливає час2016 рік – ювілейний в історичній спадщині Ківерців, місту виповнилося 65 років. 25 червня 1951 року селище Ківерці було віднесено до категорії міст.

Напередодні Дня Незалежності та свята міста, центральна районна бібліотека Ківерцівської районно централізованої бібліотечної системи підготувала та випустила ретро альбом "Ківерці: минають дні, спливає час".

Завдяки цьому альбому з’явилася можливість заглянути в недалеке минуле міста.

Щоб переглянути ретро альбом натисніть СЮДИ


..................................................................


Вже нову сторінку історія пише: районній бібліотеці для дорослих – 75Одним із напрямів роботи центральної бібліотеки є інформаційно-бібліографічна і виданича діяльність.

Якщо ми не хочемо бути такими, що забувають своє минуле і діяння своїх попередників; якщо ми хочемо взяти з історії те, що може бути корисним у майбутньому розвитку і не повторювати помилок; якщо ми поважаємо тих, хто працював до нас і закладав підвалини нашої культури і освіти, – ми повинні дбати про дослідження і висвітлення історичних фактів, про розповсюдження історичних знань.

Саме це спонукало нас до написання  історії бібліотеки "Вже нову сторінку історія пише: районній бібліотеці для дорослих – 75"...................................................................


Центральна бібліотека видає:

 

Видавнича діяльність