Бібліографічні дайджести

 

Топонімічні легенди та перекази КіверцівщиниТопонімічні легенди та перекази Ківерцівщини : дайджест / Районна дитяча бібліотека Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи / упоряд. Л. В. Доридор, О. М. Хазанюк; відповід. за вип. Л. І. Михальчук. – Ківерці, 2013. – 32 с.

У народі споконвіку існували перекази та легенди. Вони з’явилися ще до появи писемності. Їх переказували дітям та онукам, а далі – онукам онуків. З часом легенди збагачувалися все новими подробицями, але основна ідея, закладена в них із давніх часів, завжди залишалася незмінною.

Легенди та перекази – це народні, почасти оповиті казковістю оповідання, які пояснюють ті чи інші природні явища, походження географічних назв, висвітлюють визначні історичні події, оповідають про славетних героїв.

Бібліографічний дайджест "Топонімічні легенди та перекази Ківерцівщини" познайомить Вас із легендами та переказами про походження назв сіл, селиш, міст Ківерці та Луцька.

Перший випуск дайджесту розрахований для широкого кола читачів – вчителів, бібліотекарів, студентів, учнівської молоді і всіх тих, хто цікавиться фольклором рідного краю, багатством української історичної народної прози

Завантажити дайджест


Голубі артерії ківерцівської земліГолубі артерії ківерцівської землі : дайджест / Ківерцівський районний відділ культури і туризму Волинської області Районна дитяча бібліотека Ківерцівської ЦБС; / Упоряд. Л. В. Доридор, О. М. Хазанюк; відповід. за вип. Л. І. Михальчук. – Ківерці, 2011. – 24 с.

    Бібліографічний дайджест "Голубі артерії ківерцівської землі" познайомить Вас із цими важливими у нашому житті водними артеріями, дасть короткі характеристики кожній із них. Зокрема, тут наводяться точні дані про довжину, площу водозбору, падіння річок.
Видання розраховане для широкого кола читачів – вчителів, бібліотекарів, студентів, учнівської молоді, екологів та краєзнавців і всіх тих, хто цікавиться природою рідної землі, проблемами збереження і відтворення її краси.

Завантажити дайджест

Завантажень: 


Ківерцівщина: Коріння роду і слави Випуск 2Ківерцівщина: Коріння роду і слави : дайджест : дайджест : вип. 2 / Ківерцівський районний відділ культури і туризму Волинської області Центральна районна б-ка Ківерцівської ЦБС; Упоряд. І. М. Одарчук; відповід. за вип. Л. І. Михальчук. – Ківерці, 2011. – 38 с.

     На сторінках бібліографічного дайджесту читач знайде розповіді про долі найвиразніших особистостей, яких благословила на світ ківерцівська земля. Представлені у виданні люди – гідні найвищої шани й уваги!
Бібліографічний дайджест розрахований на широке коло читачів. Допоможе він і бібліотекарям у пошуку відповідної літератури. Для всіх хто цікавиться історією нашого краю.

Завантажити дайджест


Ківерцівщина: Коріння роду і славиКіверцівщина: Коріння роду і слави : дайджест / Ківерцівський районний відділ культури і туризму Волинської області Центральна районна б-ка Ківерцівської ЦБС; / Упоряд. І. М. Одарчук; відповід. за вип. Л. І. Михальчук. – Ківерці, 2010. – 42 с.

   На сторінках бібліографічного дайджесту «Ківерцівщина: Коріння роду і слави» читач знайде розповіді про долі найвиразніших особистостей, яких благословила на світ ківерцівська земля. Представлені у виданні люди – гідні найвищої шани й уваги!
Бібліографічний дайджест розрахований на широке коло читачів. Допоможе він і бібліотекарям у пошуку відповідної літератури. Для всіх хто цікавиться історією нашого краю.

Завантажити дайджест


По сторінках Червоної книги: тварини КіверцівщиниПо сторінках Червоної книги: тварини Ківерцівщини. - Ківерці, 2008. - 34 с.

       Бібліографічний дайджест «По сторінках Червоної книги: тварини Ківерцівщини» - це практично готовий реферат із зазначеної теми. Допоможе ознайомитись з рідкісними тваринами, які зустрічаються на території нашого району і занесені до Червоної книги України. У ньому наведено ілюстрації і короткий опис цих тварин (зовнішній вигляд, поширення, місця оселення, чисельність). Складений на основі даних Червоної книги України (1994), інших літературних джерел. Поміщено список всіх видів, занесених до Червоної книги України (1994) і Європейського Червоного списку тварин (1991), які знаходяться під загрозою зникнення у світовому масштабі та Червоного списку Міжнародного Союзу Охорони Природи (Red List IUCN, 2000).
     Видання розраховане для широкого кола читачів. Допоможе воно і бібліотекарям у пошуку відповідної літератури, і вчителям у розширенні програмового матеріалу.


По сторінках Червоної книги: рослини Ківерцівщини. - Ківерці, 2007. - 27 с.

       Бібліографічний дайджест «По сторінках Червоної книги: рослини Ківерцівщини» - це практично готовий реферат із зазначеної теми. Допоможе о знайомитись з рідкісними рослинами, які зустрічаються на території Ківерцівського району і занесені до Червоної книги України.
      Видання розраховане для широкого кола читачів. Допоможе воно і бібліотекарям у пошуку відповідної літератури, і вчителям у розширенні програмового матеріалу.


Зелена книга УкраїниЗелена книга України. - Ківерці, 2006. - 17 с.

       Бібліографічний дайджест "Зелена книга України" – це практично готовий реферат із зазначеної теми, як допоміжна інформація при вивченні навчальних предметів.
       Видання розраховане на користувачів бібліотек юнацького віку. Допоможе воно і бібліотекарям у пошуку відповідної літератури, і вчителям у розширенні програмового матеріалу.