26-09-2013

Вже другий рік поспіль в Ківерцівській РЦБС практикуються бібліовізити. 4 дні колеги інспектують один одного, перевіряють підготовку установ до роботи в осінньо-зимовий період, повсякденну роботу бібліотек, обмінювалися досвідом, радили, робили зауваження. За період з 10 по 26 вересня було здійснено 4 бібліовізити та відвідано майже 50 бібліотек.

Резюмуючи візити усі дійшли спільної згоди про готовність бібліотечних установ системи до осінньо-зимового періоду 2013-2014 рр. За весняно-літній періоду в усіх бібліотеках були здійснені поточні ремонти, в бібліотеках-філіях сіл Веснянка, Борохів, Городище та Скреготівка старі вікна були замінені на сучасні склопакети. Для опалення приміщення в бібліотеки завезено паливо. З метою створення комфортних умов роботи бібліотеки придбано килимове покриття, гардини.