15-08-2013

Відбулися ще 2 із запланованих занять майстер-класу “Бібліотечна реклама, як засіб підвищення позитивного іміджу бібліотеки”. Вони пройшли: 8 серпня на базі бібліотеки-філії с. Вишнів та 12 серпня на базі бібліотеки-філії с. Скреготівка. Як і на попередніх заняттях з консультаціями виступили директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І., заступник директора по роботі з дітьми Доридор Л. В., головний бібліотекар ЦРБ Пошва І. В. Методист Ківерцівської РЦБС Мілінчук Н. Р. провела практичне заняття “Візитна картка бібліотеки”. Господині  установ Мельник Г. В. – бібліотекар бібліотеки-філії с. Вишнів та Кузьмич Л. П. – бібліотекар бібліотеки-філії с. Скреготівка ділилися досвідом своєї роботи з питань реклами та іміджу бібліотеки серед користувачів бібліотеки та  жителів села.

Бібліотеки-бази занять різнилися між собою місцем находження та складом користувачів, але всі дуже добре працювали над оформленням своїх прилеглих територій та інтер’єром, іміджем бібліотек.

Колеги-слухачі, які відвідали заняття взяли для себе багато корисного для використання в подальшій роботі. Вони ділилися своїми задумами щодо підвищення іміджу бібліотечних установ, формами роботи, які будуть використовуватись при цьому.

Всі без виключення висловили думку, що така форма навчання допомагає збагатитися не лише теоретичними знаннями, але й на практиці спробувати як у сучасній ситуації організувати роботу бібліотеки та покращити її імідж серед користувачів. Хочеться подякувати працівникам бібліотек-філій, на базі яких проводилися майстер-класи.