01-08-2013

Леся Українка... Це ніжне і дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твердо і назавжди зафіксований у пам'яті кожного українця.

Гордий дзвін її імені в серцях мільйонів людей породжує не тільки спогад про "Лісову пісню" або "Досвітні вогні", але й палку любов до великої поетеси і гордість за свій народ, що породив її.

Сьогодні, 01.08.2013 р., виповнюється 100 річниця від дня смерті видатної поетеси. Саме цій трагічній події була приурочена озвучена книжкова виставка під назвої "Перелити свою душу", котра була представлена користувачам бібліотеки.

На заході, крім користувачів та працівників бібліотек системи, були присутні заст. голови Ківерцівської районної ради А. С. Киричук та заст. голови Ківерцівської районної державної адміністрації Л. А. Федюк. По завершенню перегляду фільму "Леся Українка" з циклу "Відомі Українці" представники влади подякували працівникам бібліотеки за цікавий захід та висловили своє бачення значимості творів Лесі Українки для українського народу.