01-08-2013

Сьогодні одним з головних завдань для працівників бібліотек є перетворити свої установи у дійсно культурні, освітні та інформаційні центри громади, де б користувачі могли підвищити свій культурний та освітній рівень, приємно поспілкуватись та відпочити. Саме тому бібліотекарям потрібно постійно перебувати у творчому пошуку створюючи відповідні умови та комфорт, забезпечувати рекламу свого закладу та формувати його позитивний імідж.

30 липня 2013 року на базі бібліотеки-філії для дітей смт. Олика відбулося чергове заняття майстер-клас на тему “Бібліотечна реклама, як засіб підвищення позитивного іміджу бібліотеки”. Відкрила заняття директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І.  У своєму виступі вона підкреслила, що імідж сучасної бібліотеки залежить від працівників, які в ній працюють і саме вони повинні його створювати та підтримувати, а також ознайомила присутніх з результатами комплексного обстеження бібліотек системи працівниками обласних бібліотек.

Потім перед учасниками заняття виступила зав. бібліотекою-філією смт. Олика Бубало А. В., котра розповіла присутнім про роботу своєї установи і поділилася досвідом створення відповідного іміджу установи.

З консультаціями перед учасниками заняття виступили заст. директора по роботі з дітьми Доридор Л. В., котра розповіла про формування іміджу та реклами дитячої бібліотеки з метою популяризації книги та читання та головний бібліотекар ЦРБ Пошва І. В., яка проконсультувала присутніх по темі співпраці зі ЗМІ та реклами бібліотеки.

Практичне заняття, котре підготувала методист РЦБС Мілінчук Н. Р., проходило у формі ділової гри “Візитна картка бібліотеки” (Реклама моєї бібліотеки). Найкраще з поставленим завданням впоралися Данилюк І. А., зав. бібліотекою-філією с. Гор’янівка та Гордійчук Л. Д., зав. бібліотекою-філією для дорослих смт. Олика.

З домашнім завданням, котре полягало у написанні інформації у ЗМІ про проведений бібліотекою масовий захід, найкраще впоралася бібліотекар бібліотеки-філії с. Ставок Матяшок Л. Ю. Вона не лише описала вибраний захід (“Читальний зал під відкритим небом”), але й привезла альбом з фотографіями.

В кінці заняття присутні поділилися враженнями та роздумами. Всі спільно погодилися, що тема, піднята на занятті, є дуже актуальною на даний час та потребує подальшої уваги в роботі установ.