28-06-2013

27 червня 2013 р. працівники центральної районної бібліотеки, районної дитячої бібліотеки, а також читачі бібліотеки спільно з бібліотекарями Ковельської ЦБС стали учасниками вебінару з електронного урядування, котрий провів Роман Михальчук, керівник ГО ”Фундація розвитку громад”, яка виграла конкурс проектів в рамках програми  “Бібліоміст” і сьогодні впроваджує його в партнерстві з Волинською ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Учасники вебінару познайомилися з проектом, ділилися своїми думками з даної теми, активно спілкувалися один з одним. Зокрема, учасники вебінару дізналися, що саме розуміється під виразом “Електронне урядування”, обговорили проблеми, з якими на даний час стикаються публічні бібліотеки при наданні користувачам даного виду послуг.

Як зазначила Л. А. Стасюк, директор Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки, сьогодні публічні бібліотеки повинні стати центром надання інформаційних послуг для жителів місцевої громад, особливо у віддалених населених пунктах.

На завершення Роман Михальчук зазначив, що даний вид зустрічей є досить зручним та висловив надію, що це була не перша і не остання зустріч такого формату.