11-04-2013

З червня 2012 по березень 2013 року в Ківерцівській РЦБС проходив районний огляд-конкурс на краще написання “Історії бібліотеки мого села”. Його організували центральна районна бібліотека та профком працівників культури Ківерцівського району. Проведення такого заходу було приурочене 55- та 65-річним ювілеям, котрі в 2013 році буде відзначати значна кількість бібліотек системи.

2 квітня 2013 року на методичному дні бібліотечних працівників Ківерцівської РЦБС було оголошено результати та названо переможців. Рішення авторитетного журі було таким:

  • І місце присуджено завідуючій бібліотекою-філією с. Грем’яче Швець Людмилі Володимирівні;
  • ІІ місце розподілили між собою Мельник Галина Володимирівна та Кашинська Тамара Сидорівна бібліотекарі бібліотек-філій сіл Вишнів та Дідичі;
  • ІІІ місце посіли роботи Редзій Ольги Миколаївни, Колесник Марії Петрівни та Клінової Світлани Володимирівни, котрі очолюють бібліотеки-філії сіл Бодячів, Липляни та Хорлупи відповідно.

Конкурс закінчився, але пошукова робота по вивченню та написанню історій бібліотек триває, адже саме написання історії своїх бібліотек допомагає молодим працівниках більш досконало вивчити чим жила установа та село раніш, а також продовжити та примножити існуючі традиції рідного краю.