11-03-2013

Весна – це жінка, жінка – це весна,
Довічна, нерозкрита таїна.
Г. Рожанська

Достеменно, жінка – початок усіх початків. Від неї на землі – усе! І доки вона житиме – з нею поруч завжди будуть радість, кохання, щастя, дитячий сміх, втіха, затишок, достаток, хліб і до хліба, благополуччя і порядок.

У читальному залі Ківерцівської ЦРБ для дорослих, 06.03.2013, в рамках клубу "Зустрічі  без прощань…", відбулась літературно-музична година "Жінка і весна", присвячена Міжнародному жіночому дню.

У цей чудовий сонячний день було приємно вітати членів нашого клубу з весною, з наступаючим святом 8-го березня. До привітань також долучились і вихованці Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості.  Учасники вокальної студії "Домісолька" (керівник Світлана Дем’янчук) подарували присутнім вінок пісень: "Квіти для мами" (Березовський Артур), "Мамин день" (Козаченко Данило), "Тетяна молоденька" (Колмогорцева Тетяна).  Учасниця зразкової студії театрального мистецтва "Мельпомена" (керівник В. М. Гоманюк), Світлана Назарчук  продекламувала гуморестки О. Вишні.  Також до вітань долучилася й художній керівник вокальної студії "Домісолька",  разом з якою співав увесь зал. Закінчилось свято як зазвичай, теплими розмовами за чаєм з солодощами. Та ніхто не покинув наше свято без чарівної  весняної квітки і щасливої усмішки.

Захід було підготовлено та проведено спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ківерцівського району.