04-02-2013

22.01.2013 р. у районному краєзнавчому музеї відбулась виставка літературних творів, дитячих малюнків, виробів і світлин приурочену Дню Соборності та Свободи України, яку відвідали голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник, спільно з представниками апарату районної ради, громадськості району, відділу освіти райдержадміністрації.

На виставці були представлені художні твори, витинанки, ляльки-мотанки, композиції з бісеру учнів загальноосвітніх шкілміста; роботи гуртка художньої вишивки учнів міської загальноосвітньої школи №3 (керівник Людмила Литвина).

З захопленням присутні переглядали роботи вихованців центру дитячої та юнацької творчості виготовлені з соломки, бісеру, ниток, кольорового паперу.

Працівники районної бібліотеки для дорослих підготували книжкову виставку “Україна: від подиху до сьогодення” та продемонстрували декілька відеосюжетів з циклу “Невідома Україна”.

Голова районної державної адміністрації від імені всіх учасників заходу подякував авторам робіт та організаторам такого цікавого і змістовного заходу.