03-10-2012

У вівторок, 2 жовтня, в читальному залі Ківерцівської ЦРБ відбулися урочистості присвячені Всеукраїнському дню бібліотек на котрі зібралися всі працівники книгозбірень району. В цьому році своє професійне свято хранителі книг зустрічають 15-й раз.

Як відмітила директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І., в нашій системі відбулися значні зміни: бібліотеки комп’ютеризовано, значно покращилась матеріальна база більшості філій. З року в рік оновлюються кількісно і якісно книжкові фонди, зростає роль бібліотек в житті сільських громад. Виступ директора супроводжувався презентацією про роботу установ системи.

З нагоди свята бібліотекарів прийшли привітати представники влади – заступник голови Ківерцівської районної ради Киричук А. С., який вручив Почесні грамоти Ківерцівської районної державної адміністрації та Ківерцівської районної ради бібліотекарю бібліотеки-філії села Човниця Міщук Н. А. та завідуючій бібліотекою-філією села Сокиричі – Лівончук І. М.

Начальник відділу культури Ківерцівської РДА Слатініна Г. С. тепло і щиро вітала бібліотечних працівників району зі професійним святом та вручила Подяки Ківерцівського районного відділу культури бібліотекарю бібліотеки-філії села Вишнів Мельник Г. В. та зав. сектором автоматизації основних бібліотечних технологій Ківерцівської ЦРБ Полійчуку О. В.

За багаторічну працю на бібліотечній ниві та з нагоди особистого ювілею дирекція та профком бібліотечних працівників відзначили Подякою завідуючу бібліотекою-філією с. Дідичі Кашинську Т. С., а бібліотекаря бібліотеки-філії для дітей смт. Цумань Гуменюк К. П.  було відзначено Грамотою з нагоди професійного свята.

Музичні вітання та найкращі побажання всіляких гараздів лунали від колег – працівників районного будинку культури ім. М. Ковальова.

А напередодні професійного свята в обласному центрі було відзначено найкращих працівників району – бібліотекаря Ківерцівської РДБ Чичотку Г. М. та завідуючу бібліотекою-філією с. Прилуцьке – Бокій О. Я., котрим були вручені Подяки голови обласної державної адміністрації та обласної ради. Завідуючу бібліотекою-філією с. Грем’яче Швець Л. В. було нагороджено Почесною грамотою обласного управління культури.