30-09-2012

Доброю традицією в працівників Ківерцівської РЦБС стали екскурсійні поїздки на передодні або в день свого професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Цей рік не став винятком. 29 вересня бібліотекарі системи здійснили поїздку до сусідньої Республіки Білорусії.

Програма екскурсії була дуже насичено, адже за один день хотілося побачити якнайбільше… Подорож розпочалася з оглядової екскурсії містом Брест, під час якої екскурсовод розповіла про минуле та сьогодення міста, а під час пішохідної екскурсії – познайомила нас з визначними пам’ятниками архітектури. Наступним етапом стала екскурсію в Національний парк “Біловезька пуща”, де мандрівники відвідали Музей природи, садибу білоруського Діда Мороза, побували біля вольєрів з тваринами. Під час повернення в м. Брест ми також відвідали районний центр Кам’янець, де знаходиться Кам’янецька або Біла вежа, котрій вже більше як 800! років. Найспритніші ще й встигли заглянути в Кам’янецьку центральну районну бібліотеку ім. В. М. Ігнатовського. Завершила поїздку екскурсія до Брестської фортеці. Під час екскурсії екскурсовод розповідала про історію фортеці, а також про її героїчну оборону в червні 1941 року.

По закінченню екскурсії мандрівники з гарним настроєм вирушили додому. У всіх бібліотекарів залишилися дуже приємні враження про поїздку. Надіємось, що скарбничка приємних спогадів про різні поїздки буде поповнюватись і надалі!