25-06-2012

Добре сформований книжковий фонд – головний елемент успішної роботи книгозбірні. Тому робота з книжковим фондом постійно в центрі уваги бібліотекарів.

В поточному році заплановано 4 заняття майстер-класи з бібліотечними працівниками на тему: “Формування та використання бібліотечного фонду бібліотек-філій”.

Перше заняття відбулося 22 червня 2012 року на базі бібліотеки-філії с. Звози.

Учасники заняття мали змогу ознайомитися з роботою бібліотеки, прослухати змістовні консультації на теми: “Порядок обліку бібліотечних фондів”, “Облік видань, що надійшли до бібліотеки без супровідних документів”, “Формування бібліотечного фонду для підтримки та розвитку читання дітей” та “Книжкові виставки в пошуках нового образу”, які провели працівники районних бібліотек – Пошва І. В., Доридор Л. В. та Мілінчук Н. Р.

Директор Ківерцівської ЦБС Михальчук Л. І. проаналізувала роботу з фондом районної ЦБС та ознайомила присутніх з обласними показниками і позицією Ківерцівської ЦБС в цій роботі.

На завершення заняття учасники заповнили анкети, аналіз яких дасть змогу дізнатися про невирішені питання та проблеми з комплектуванням фондів сільських бібліотек-філій.