22-06-2012

Пролунав останній дзвоник, сповістивши про завершення навчального року, як середні навчальні заклади знову гостинно відчинили двері для своїх вихованців, але вже не для навчання, а відпочинку.

Літо – особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей.

Вихователі загонів невтомно дбають про те, щоб відпочинок учнів був змістовним, насиченим, сповненим творчих пошуків та нових вражень, відкриттів.

Активну участь у організації дозвілля школярів цього року взяла Центральна районна бібліотека для дорослих.

Протягом роботи таборів до нас вже встигли завітати:

  • 29 травня – вихованці пришкільного табору ЗОШ №3 м. Ківерці;
  • 31 травня, 8 червня, 13 червня – вихованці табору “Сонечко” (ЗОШ №1 м. Ківерці);
  • 7 червня – загони “Шалені бджілки” та “Нарциси” – табір “Еколог”  (Ківерцівський районний центр еколого-натуралістичної творчості);
  • 8 червня – вихованці пришкільного табору ЗОШ І-ІІ ст. с. Завітне.

Бібліотекарям, як і вихователям, хотілося хоч трішечки здійснити дитячі мрії, створити умови для цікавого відпочинку. І їм це вдалося – діти мали можливість подивитися цікаві, пізнавально-розважальні, повчальні, добрі та веселі мультфільми, що покращило їхній настрій, самопочуття – а це дуже важливо.

Ми прагнемо привчати  дітей дивитись якісні, добрі мультфільми, на яких  виросли ми всі. Адже, дуже часто сьогодні стикаємося з інформацією про шкоду для психічного здоров’я дітей, яку несуть супермодні, сучасні мультфільми.

Також для школярів демонструвалися дитячі фільми “Три горішки для Попелюшки”, “Третій принц”, які викликали не менше захоплення у дітей.

Зі щирими словами вдячності за гарно та з користю проведений час до бібліотекарів звернулися вихователі пришкільних оздоровчих таборів.

Ми завжди раді зустрічі з дітьми та вихователями, які прагнуть виховати у своїх підопічних працелюбних, мудрих, сильних та добрих дітей, завжди готових прийти на допомогу слабким.