23-05-2012

22 травня 2012 року бібліотека-філія с. Прилуцьке відчинила двері перед учасниками чергового заняття школи професійної майстерності з питань довідково-бібліографічної та інформаційної роботи.

Традиційно заняття розпочалось зі знайомства з бібліотекою, яке провела завідуюча бібліотекою-філією Бокій О. Я. та плануванням роботи книгозбірні. Перед слухачами виступив сільський голова – Кирилюк В. Г., котрий у своєму виступі закцентував увагу на вирішенні матеріально-технічних умов книгозбірні.

Працівники районного методичного центру виступили з консультаціями на теми: “Організація та методика бібліографічної роботи в бібліотеці” (бібліограф Ківерцівської ЦБС – Вергун І. М.) та “Інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів-дітей” (бібліограф Ківерцівської РДБ – Хазанюк О. М.).

Директор ЦБС Михальчук Л. І. повідомила про використання інформаційних ресурсів і технологій в обслуговуванні користувачів бібліотек.

При проведенні консультацій використовувались технічні засоби, що дало змогу краще розкрити теоретичний матеріал перед слухачами та використати наочність.

Всі присутні стали учасниками цікавого і нетрадиційного дня інформації на тему: “Волинь – земля батьків священна”. До його проведення було залучено учасників лялькового театру “Дивограй”. Дійство розпочалося зі знайомства з Івасиком та Даринкою – дітьми, які подорожують в часі. Сьогодні їм випала нагода потрапити до бібліотеки-філії с. Прилуцьке. Розгублені дітлахи, не знаючи куди вони потрапили, відразу починають запитувати бібліотекаря про книгозбірню, про село та його історію. Бібліотекар задовольняє цікавість дітей і ми дізнаємося про особливості роботи бібліотеки. Також “подорожнім” розповідають про відомих людей краю та знайомлять з книгами місцевих письменників – Н. Корнійчука, О. С. Кирилюка та С. О. Кирилюка.

Для працівників бібліотек було проведено практичні заняття з питань планування, обліку та звітності довідково-бібліографічної та інформаційної роботи, виконання усних та письмових довідок.

Підсумком роботи став аналіз виконання домашніх завданьта отримання відповідей на питання, що виникали в ході роботи.

Учасники схвально оцінили проведення заняття і роботу бібліотеки.