07-05-2012

Минають роки, відлітають у вічність…

Цього року виповнюється 67 років з часу визволення нашої країни від німецько-фашистських окупантів, 67 років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов довгоочікуваний мир, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Традиційними стали зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. 3 травня у приміщенні Ківерцівського районного краєзнавчого музею відбувся урочистий захід – круглий стіл “Зустріч влади з учасниками Великої Вітчизняної війни”.

Зустріч відбулася за підтримки голови районної державної адміністрації Зіновія Колісника, голови районної ради Михайла Марчука, міського голови Володимира Жгутова. У приміщенні музею було проведено “круглий стіл” за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни та представників районної ветеранської організації на тему: “Зустріч влади з учасниками Великої Вітчизняної війни”.

Ветерани згадували участь в бойових діях, розповідали про мужність та героїзм солдат і офіцерів в роки війни. Очільники району теж поділилися своїми думками з ветеранами, вислухали їх проблеми, побажання, зауваження.

Також око присутнім тішила виставка-календар “Вклонімося величним тим рокам”, яку підготували працівники ЦРБ для дорослих. Було підібрано цікаву літературу, архівні матеріали, листи, фотографії, документи, які дають можливість краще зрозуміти події тих часів.

Ветерани наголошують, такі зустрічі дають їм друге дихання: можливість поспілкуватися з колишніми однополчанами та провести тематичні зустрічі для підростаючого покоління.