06-03-2012

6 березня 2012 року в читальному залі Ківерцівської ЦРБ відбувся районний конкурс на кращу книжкову виставку, організований дирекцією Ківерцівської ЦРБ та профкомом бібліотечних працівників.

На огляд журі було представлено 10 книжково-ілюстраційних виставок різноманітної тематики, які презентувалися на високому професійному рівні і були методично грамотно скомпоновані.

Активну участь в конкурсі прийняли всі бібліотекарі. Захист виставок супроводжувався українськими народними піснями та декламуванням поезій у виконанні бібліотекарів. Також все доповнювалося виробами декоративно-прикладного мистецтва та кулінарними шедеврами власного виробництва.

Результати старань бібліотекарів оцінювало журі у складі: Л. І. Михальчук (директор Ківерцівської ЦБС), Л. В. Доридор (заступник директора по роботі з дітьми), І. В. Пошва (головний бібліотекар Ківерцівської ЦРБ), М. Г. Хітько (заступник редактора районної газети “Вільним щляхом”), Г. С. Слатініна (начальник районного відділу культури і туризму). Ознайомившись з презентованими на конкурс роботами, журі визначило переможців. Ними стали:

І місце“Коли тобі 15” (бібліотеки-філії сіл: Берестяне, Липне, Холоневичі).

ІІ місце“А жінка в світ приходить для любові” (бібліотеки-філії сіл: Борохів, Вишнів, Веснянка, Звірів) та “Літературні сторінки Волині” (бібліотеки-філії сіл: Дачне та Прилуцьке).

ІІІ місце“Моє село – моя історія жива” (бібліотеки-філії сіл: Жидичин, Липляни, Кульчин, Озерце), “Україна – мій духмяний цвіт” (бібліотека для дорослих смт. Олика, бібліотека для дітей смт. Олика, бібліотека-філія сіл Горянівка та Мительне), “Незгасна зоря Кравчука (до 120-річчя від дня народження академіка М. Кравчука)” (бібліотеки-філії сіл: Човниця, Завітне, Озерце).

В зв’язку з тим, що конкурс проходив напередодні Міжнародного жіночого дня, то група працівників, які не приймали участь у конкурсі, виступили з концертними номерами та привітаннями.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до участі в конкурсі!