23-02-2012

У мові – вся доля народу

22 лютого в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови районна організація товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка спільно з центральною районною бібліотекою провели зустріч на тему: "Роль студіюючої молоді в утвердженні рідномовної стійкості в сучасній Україні", на яку було запрошено студентів та викладачів Ківерцівського медичного коледжу.

Зі вступним словом виступила директор Ківерцівської ЦБС, голова районного товариства "Просвіта" Любов Михальчук.

З сучасними мовними проблемами до молоді звернулася Леся Григорівна Ковальчук – активний член товариства "Просвіта", лауреат премії Бориса Грінченка, заслужений вчитель України, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Також, перед слухачами виступила  громадська діячка, член районної організації "Просвіта", почесний  громадянин Ківерцівщини, лікар-педіатр центральної районної лікарні – Гуцуляк Ніну Михайлівну, яка закцентувала увагу студентів на важливості мовного питання в Україні.

Під час проведення зустрічі присутні мали змогу переглянути презентацію, в якій демонструвалися цитати про мову відомих українських діячів та ознайомитися з книжковою виставкою "У мові – вся доля народу".