25-08-2011

Планування – це не лише визначення кількісних, якісних і часових показників того, що має бути зроблене, але й можливість управління змінами по формуванню нових умов і розширення можливостей доступу користувачів до інформації.

Саме про це й йшла мова на занятті майстер-класу “Пріоритети планування роботи сільської бібліотеки”, що пройшов 25 серпня 2011 р. на базі бібліотеки-філії с. Карпилівка.

Про соціально-економічний розвиток села та планами на майбутнє з присутніми поділився сільський голова  Ю. Г. Федорчук. Також присутнім на майстер-класі були надані консультації методистом Ківерцівської ЦБС Н. Р. Мілінчук та заступником директора по роботі з дітьми Л. В. Доридор. Вони наголосили, що одними з пріоритетних завдань бібліотек є переосмислення свого місця в інформаційному просторі місцевої громади, аналізування властивих їм функцій та врахування реальних можливостей при плануванні.

Також на занятті зосереджувалася увага на диференційованому підході до роботи з різними категоріями користувачів, особливо з дітьми та юнацтвом. Увага була приділена найпоширенішим помилкам, що зустрічаються в річних планах бібліотек-філій.

Одним з елементів майстер-класу було практичне заняття, на якому присутні могли ознайомитися з річними планами бібліотек-учасниць, а також висловити свої зауваження та пропозиції до них.