18-08-2011

Бібліотеки не можуть стояти осторонь перетворень, що відбуваються в суспільстві. Життя вимагає постійного руху та змін. І щоб іти в «ногу з часом» потрібно підвищувати кваліфікацію та рівень професійних знань.

В нашій ЦБС постійно ведеться пошук нових, цікавих форм навчання працівників. Так, 18 серпня 2011 року група працівників нашої ЦБС  у складі 25 осіб побували у бібліотеках-філіях Нововолинської ЦБС.

Наші колеги гостинно зустріли, поділились досвідом роботи центральної міської та дитячої бібліотек, двома бібліотеками-філіями, а ще відбулося жваве спілкування та ознайомлення з цікавими напрацюваннями з різних форм роботи.

Колеги добре продумали та цікаво організували культурну програму. Ми відвідали Низкиницький чоловічий монастир та українську хату-музей на його території, а також побували в Нововолинському краєзнавчому музеї і ознайомились з новими експозиціями, підготовленими до 20-річчя від Дня незалежності України.

Саме таке спілкування сприяє налагодженню товариських контактів між бібліотеками області, обміну найсвіжішими ідеями та задумами в роботі, а також вивченню історії нашого краю.