4-04-2024


4 квітня у читальному залі Публічної бібліотеки відбулася презентація книги «Це воює вона», для учнів 8-х класів (кл. кер.: Л. П. Дем’янюк, Т. В. Дедюк та вчитель мистецтва Н. В. Яковлюк) Ківерцівська гімназія #2.

У загарбницькій війні Росії проти нашої України багато неназваних імен, зокрема й жіночих. Тому видавництво «Видавництво» випустило книгу, яка розповість про жінок, що стали на захист нашої країни. Книга вийшла за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту та громадської організації «Жіночий ветеранський рух».

Книжка стала продовженням двотомника «Це зробила вона» і «Це теж зробила вона». До неї ввійшли історії 25 воячок. «Це воює вона» присвячена сміливим жінкам, які стали на захист України в російсько-українській війні. 25 текстів, 25 ілюстрацій, 25 героїнь — кулеметниць, морпіхів, бойових медикинь, аеророзвідниць, водійок БМП, громадських діячок.

900 примірників книги безкоштовно передано в 900 бібліотек в різних регіонах України, щоб якнайбільше людей мали змогу дізнатися про неймовірні вчинки наших героїнь.

Презентація книги "Це воює вона" стала важливою подією, яка привернула увагу до ролі жінок у захисті України. Книга є цінним внеском у збереження пам'яті про подвиги українських воячок та свідченням їхньої сили та стійкості.