5-03-2024


Інтерес людини до книги, до читання значною мірою залежить від ставлення до книги.

Бібліотекарі повинні популяризувати, пропагувати, рекламувати, афішувати книгу та читання, то у бібліотеці завжди будуть читачі, а бібліотека відкриє читачеві світ словесного мистецтва, виховає інтерес і любов до книги — у цьому полягає місія бібліотеки.

Читання, спілкування з дорослими та ровесниками, ігри на основі літературних творів, відображення прочитаного у художній діяльності сприятиме інтеграції усіх сфер людської психіки: емоційної, вольової та пізнавальної.

Книжкові виставки у відділі абонементу «Що б такого прочитати?», «Книжкова алея», «Літературна дієта для гурманів» приведе до відкритої та жвавої розмови про книги, про вміння обирати кращі з них. На виставці рекомендовано книги сучасних українських та зарубіжних авторів.

Сьогоднішньому читачеві потрібно, щоби інформація подавалася яскраво, динамічно, коротко, і головним завданням для бібліотекаря вважаємо привернути увагу, викликати емоційну реакцію, викликати бажання частіше приходити в бібліотеку. Завітайте до бібліотеки та оберіть? книгу за своїми вподобаннями!