25-10-2023


Вражень у учнів 3-А класу Тростянецького ліцею (кл. кер. Бляшук Неоніла), які вперше завітали до нашої бібліотеки, і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. У Публічній бібліотеці їх зустріло розмаїття дитячих книг, газет, журналів та яскравих книжкових виставок.

Психологиня Оксана Теплова радо зустріли школярів та провела арт-терапію «Подолання страху», завідуюча відділом обслуговування Інна Мартинюк розповіла про правила користування бібліотекою та книгою, провела екскурсію залами бібліотеки.

Цікавим доповненням зустрічі стали квест-гра «Казковий калейдоскоп» та перегляд мультфільмів за творами Василя Сухомлинського.

Колектив бібліотеки вдячний класоводу Бляшук Неонілі за її вміння зацікавити дітей, розкрити їхній потенціал і надихнути на подальші здобутки.

І яка ж зустріч без солодощів? Смакували цукерками та сухофруктами.

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалася цікава та пізнавальна зустріч. Сподіваємося, що бібліотека стане для третьокласників улюбленим місцем для читання. Ми вдячні батькам, які супроводжували дітей до бібліотеки.