29-09-2023


1 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів українців. В цей день громадяни нашої держави святкують День захисників та захисниць України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани усіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Цьогорічне відзначення Дня захисників та захисниць України стало особливим для нашої країни. Українські бійці дають відсіч російській агресії, в цей день ми ще раз можемо подякувати їм за стійкість та відвагу, вшанувати полеглих, згадати героїв попередніх поколінь, які здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Для учнів 2- Б класу КЛ № 3 (кл. кер. Данилюк К. В.) працівники Публічної бібліотеки підготували та провели історичну годину «На захисті Батьківщини».

Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлена книжково-ілюстративна виставка «Споконвічна. Соборна. Незалежна», де представлена література присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.