23-06-2011

Однією з найдієвіших форм підвищення фахового рівня сільських бібліотекарів стали заняття майстер-клас. Перевагою  такого виду заняття є можливість поспілкуватись у вузькому колі з колегами, обмінятися досвідом, отримати необхідні знання та популяризувати свої власні напрацювання.

23 червня 2011 року в бібліотеці-філії с. Липне відбулося заняття майстер-клас на тему: «Пріоритети планування роботи сільської бібліотеки». Учасники заняття мали можливість ознайомитися з роботою бібліотеки-філії. Про роль бібліотеки в житті сільської громади розповіла Липненський сільський голова – Громик Л. Л.

З консультаціями “Планування роботи бібліотеки-філії: основні вимоги та застереження до найпоширеніших помилок”  та “Особливості планування роботи по обслуговуванню користувачів-дітей” виступили методист Ківерцівської ЦБС Мілінчук Н. Р. та заступник директора по роботі з дітьми Доридор Л. В. В них було представлено вимоги до складання та оформлення планів і звітів про роботу установ. Як підсумок було проведено практичне заняття у формі ділової гри.