03-04-2023


Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання – час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних розваг.

Тиждень дитячого читання був наповнений зустрічами з найулюбленішими дитячими книжками, літературними подорожами, зустрічами з героями літературних творів, іграми та вікторинами, різноманітними конкурсами, виставами.

Відкриття Тижня у Публічній бібліотеці розпочалося 28 березня дійством «Піратські пригоди “На абордаж”. Найактивніші читачі завітали до бібліотеки, аби взяти участь у піратських розвагах, який провели працівники Будинку культури ім. М. Ковальова. На чолі з піратами Джеком та Джоном, діти залюбки мандрували островами: «Острів знайомств», «Зміїний острів», «Гарбузова перепона» та ін.

На завершення заходу кращі читачі отримали грамоти та подарунки, також грамоти отримали найактивніші класи, які постійно відвідують та співпрацюють з бібліотекою.

Наступні дні Тижня були насичені не менш цікавими заходами: молодших користувачів, учнів 2-А кл. (кл. кер. Л. І. Фик) Ківерцівського ліцею № 3, захопила вистава «Книжкова лікарня»; активно приймали участь у конкурсах: «З якої казки рядки», «Телеграма», «В яких казках живуть ці звірі?», «Відгадайте загадки».

Юні гуртківці Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді (кер. Літковець Н. О.), учні 6-В кл. Ківерцівського ліцею № 3 приймали активну участь у різноманітних іграх та вікторинах.

Також в рамках Тижня працівники бібліотеки провели для учнів 7-В кл. Ківерцівського ліцею №3 (кл. кер. Громик А. А.) майстер-клас «Великодня писанка».

Дані заходи надали можливість юним читачам проявити кращі якості та здібності, показати свою індивідуальність, навчитися діяти в команді, і головне – весело провести час!