15-03-2023


Читайте та дбайте про книги, бо:

«Дім, у якому немає книги, схожий на тіло без душі» - Марк Тулій Цицерон

9 березня учні 1,5,6 класів (кл. кер. Цаплан Т. С., Гмитронь Л. С., Галюк О. В. ) гімназії с. Сокиричі завітали на екскурсію до Публічної бібліотеки.

Під час оглядово-пізнавальної екскурсії учасники мали змогу ознайомитися з усіма відділами книгозбірні, новими книжками, виставками літератури, вміння самостійно орієнтуватися у світі книжок, дізналися про правила користування бібліотекою та її послуги.

Школярі уважно слухали розповіді бібліотекарів про діяльність книгозбірні та про величезне значення і роль книги в житті людини.

Цікавим доповненням до екскурсії стали відео перегляди: «Дітям про Тараса Григоровича Шевченка»; оповідання «Бо я людина», «Прогулянка до лісу», «Велике відро» (за творами В. Сухомлинського).

Активно брали участь у грі-вікторині «Зберіть фразеологізми», «Утвори слово», у конкурсі «Знайди дорогу». Грали настільні ігри «Лото», «Уно», пили чай та смакували солодощі.

Діти ділилися враженнями про свої улюблені книги.

На завершення зустрічі наша книгозбірня отримала у подарунок книги від вдячних слухачів.

Завдяки змістовному дозвіллю у бібліотечному просторі діти отримали позитивні емоції та поповнили багаж необхідних знань.

Зустріч пройшла у дружній, веселій атмосфері і залишила по собі багато приємних спогадів.