03-03-2023


Серед всіх сезонів року весна відрізняється своєю багатобарвністю. Цей прекрасний час характеризується пробудженням від довгого зимового сну всієї природи.

З настанням весни природа оживає. Тане сніг, повертаються перелітні птахи, земля вкривається зеленою травою. Навесні зацвітають усілякі квіти – спочатку проліски, потім кульбаби та конвалії, тюльпани, нарциси.

Навесні квіти повсюди – на доглянутих клумбах, галявинах у лісі, вони ростуть навіть з тріщин в асфальті.

Кожна квітка пахне по-особливому, і повітря навколо наповнюється їхніми солодкими ароматами, які підхоплює вітер і розносить навкруги.

Весняні квіти красиві та різноманітні. Вони справжня окраса природи, її святкове вбрання.

Сьогодні, 3 березня, ми з учнями 2- Б кл. (кл. кер. Лілія Черняк) Ківерцівського ліцею №3 подорожували Країною перших весняних квітів грою – вікториною «Весняні квіти чарівні розквітають на Землі». Дітки переглянули відео презентацію «Весняні квіти - первоцвіти», грали гру «Вгадай квітку за кольором», слухали легенди про квіти та розгадували загадки.

Ось такими чудовими і незабутніми ароматами нагороджує нас весна за те, що ми довго і терпляче її чекаємо. І особливо приємно пахнуть весняні квіти для тих, хто їх не рве, а милується і пише про них твори.

На завершення зустрічі дітки вибрали собі книжечки за своїми вподобаннями.