30-09-2022

У КІВЕРЦІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято було засноване указом Президента в 1998 році.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Публічної бібліотеки міста Ківерці відбулося святкове відзначення працівників бібліотечної галузі.

Винуватців урочистостей прийшов привітати міський голова Олександр Ковальчук.

«Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек за вашу самовіддану працю! За те, що ви продовжуєте берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. З Днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги», - з теплими словами звернувся до присутніх міський голова Олександр Миколайович.

Крім щирих слів привітання зі святом, очільник громади вручив Почесну Грамоту Ківерцівської міської ради бібліотекарю Публічної бібліотеки Міщук Марії В’ячеславівні за сумлінну працю, високий професіоналізм та за нагоди професійного свята Всеукраїнського Дня бібліотек. Подяками Ківерцівської міської ради було нагороджено Котельчук Надію Іванівну – бібліотекаря бібліотеки-філіалу в с.Суськ та філолога Публічної бібліотеки – Щербяк Зою Вікторівну.

Також бібліотекар бібліотеки-філіалу с.Тростянець Ірина Корінчук отримала від Ківерцівської міської ради дорогоцінний подарунок, а саме новенький ноутбук для можливості осучаснити роботу в бібліотеці.