24-10-2021

Бібліотека упевнено перетворюється на сучасний інформаційний центр. У зв’язку з нестримною модернізацією бібліотечної техніки та технологій, зміною інформаційних запитів, появою нових видів документів бібліотека як ніколи потребує кваліфікованих кадрів.

Паралельно з впровадженням ряду інноваційних послуг комп’ютеризація книгозбірень значно посприяла підняттю іміджу їх в очах громадськості. Тож бібліотеки стали затишними закладами, що користуються попитом, інформаційними та дозвіллєвими центрами, а також підняли на якісно новий рівень інформаційне обслуговування.

Бібліотекарі відображають свою діяльність на блогах, а також використовують соціальні мережі Facebook, для підтримання неформального зв'язку з відвідувачами і спілкування з ними в інтерактивному режимі.

Саме цій темі було присвячено навчання, яке відбулося 21 жовтня 2021 року, на якому були присутні бібліотекарі бібліотек-філіалів сіл: Сокиричі, Муравище, Суськ, Озеро.

В ході навчання відбулися практичні заняття по висвітленню своєї роботи у соціальних мережах. Працювали у програмі Microsoft PowerPoint по створенню презентацій.

Заняття ще раз підтвердили думку про те, що в роботі по використанню інформаційних технологій потрібні знання, вміння, креативність бібліотечних працівників.