18-05-2021

З нагоди відзначення Дня Європи та з метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз Публічна бібліотека провела інтерактивну гру "Галопом по Європі" для учнів 8-А (класний керівник Кругляк Н.) та 7-А (класний керівник Сидорук О.) класів ЗОШ №3, учні 8 класу (класний керівник Мельник Л.) ЗОШ №1.

Під час проведення гри учні продемонстрували глибокі знання про країни Євросоюзу; географічні об’єкти, які знаходяться у Європі.

Учнівська молодь прийшли до висновку: "Ми - європейці настільки, наскільки ми - українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами".

Щоб розкрити найцікавіші історичні, культурні, пам’ятні та найвизначніші місця країн Європи, познайомити з її видатними пам'ятками архітектури, мистецтва, культури та природи у читальній залі бібліотеки діє інтерактивна тематична поличка "Мандруємо Європою". Представлені на ній книги запрошують у подорож та пропонують перевірити свої знання про країни Європейського континенту.