05.05.2021

5 травня відбувся методичний день бібліотечних працівників публічної бібліотеки Ківерцівської міської ради. Цей день для бібліотекарів був інформативним і насиченим.

Директор Любов Михальчук зробила аналіз діяльності бібліотек за І квартал, проінформувала бібліотечних фахівців про актуальні завдання та основні напрямки бібліотечної діяльності, ознайомила учасників з обласними конкурсами та про участь у конкурсах.

Також колектив Публічної бібліотек щиро вітає бібліотекарів Гонтар Тамару (с. Домашів), Балакіну Тамару (с. Омельне) з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевної гармонії і оптимізму, такого необхідного на Вашому відповідальному посту! Нехай завжди реалізуються Ваші сміливі ідеї, а рідні і близькі радують Вас турботою і своїми успіхами.