22-03-2021

Усі люди зв'язані з певним соціальним середовищем, в якому вони народжуються і формуються. Як кожний ставиться до середовища — питання важливе і для суспільства, і для окремої особи./p>

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Звичайно, неможливо знати детально все. Але основне, що стосується нас, ми повинні знати.

У районній бібліотеці для дорослих відбулася зустріч для вихованців гуртка Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради (кер. Літковець Н. О.) ЗОШ № 3 з працівниками Ківерцівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації».

Під час правознавчої години «Погані вчинки та моя відпові-дальність», було цікаво і корисно, учні довідатись про свої права, обов’язки і відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації прав дитини. Життєві приклади, конкретні ситуації змусили замислитися присутніх про необхідність знати, поважати і виконувати закони нашої держави, адже їх незнання не звільняє від відповідальності.