19-12-2019

Дитяча книгозбірня відзначила напередодні свята Миколая Чудотворця вхідчини у нове, світле, тепле та ошатне приміщення, поряд з районною бібліотекою для дорослих. 18 грудня 2019 року в Ківерцях презентували оновлений простір районної бібліотеки для дітей, яка відповідає сучасним потребам користувачів.

Радість події прийшли розділити перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, голова районної ради Олександр Гурський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ольга Ярощук, радник голови районної ради Володимир Юрчук, перший заступник міського голови Ігор Мисковець, начальник відділів та управлінь Ківерцівської РДА, депутати міської ради, настоятель Свято-Покровського собору протоієрей Іван Семенюк, маленькі  читачі та друзі книгозбірні.

Юні шанувальники книги, учні 2-А ЗОШ №1 (класний керівник Галина Левчук) підготували зимову літературну композицію. На дійство завітав і Святий Миколай, який подарував малечі та гостям солодощі.

- Перше було слово. Слово було Бог… У біблійних першодруках закарбовані знання, які передаються з покоління в покоління. Книгозбірні теж збирають, оберігають та передають знання. Я бажаю  в першу чергу миру в цьому домі та благополуччя, - благословив учасників дійства настоятель Свято-Покровського собору протоієрей Іван Семенюк.

У привітальному слові Олександр Гурський зазначив, що районна рада по праву може гордитись тим, що створено новий освітній простір для дітей. Це реальний позитивний результат використання коштів з районного бюджету, виділених на ремонт приміщення, придбання стелажів та необхідного. Надіємось, що розширення просвітницьких послуг збільшить кількість відвідувачів закладу.

- Популяризація читання – одна з великих ідей, яка стимулює розвивати сучасні бібліотеки. Тут можуть збиратися діти та дорослі: працювати та читати книжки, проводити чи брати участь у заходах. Приємно, що діти люблять книги, є постійними читачами книгозбірні, - зазначив  перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук.

Всі гості вітали колектив книгозбірні, раділи, що дітки відтепер матимуть можливість з цікавістю проводити час у теплому, світлому, комфортному і сучасному освітньому просторі.

Директор районної централізованої бібліотечної системи Любов Михальчук зауважила, що до переходу і відповідно ремонту нового приміщення спонукала оптимізація книгозбірень району. У зв’язку з обмеженим фінансуванням керівництво району прийняло рішення щодо переведення книгозбірні для дітей. Це економить десятки тисяч гривень бюджетних коштів, які направлялися на опалення старого приміщення (хоча в зимовий період там було прохолодно), оплата послуг інтернету та телефонного зв’язку, утримання операторів котельні.  Очільниця книгозбірень подякувала керівництву району, міській раді за допомогу, зазначивши, що у сучасному світі цифрових технологій класичні бібліотеки не можуть витримати конкуренцію з різноманітними гаджетами але в книгозбірнях району постійно запроваджуються нові технології. Для проведення заходів вручила дитячій бібліотеці відеопроектор.