03-09-2019

2 вересня, з нагоди Дня знань, працівники Ківерцівської районної бібліотеки для дорослих завітали на урочисту лінійку до учнів КЕШ з бібліотечною локацією "Видавнича діяльність бібліотеки". Бібліотекарі розповіли про велич книги, ознайомили зі своїми друкованими виданнями (краєзнавчі матеріали), продемонстрували презентацію "Ківерці: минають дні, спливає час".

У той же час до районної книгозбірні на День школи в бібліотеці завітали учні 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (класний керівник Світлана Михайлівна Квач) та учні 7 класу НВК "Ківерцівська районна гімназія" (класний керівник Наталія Сергіївна Смаль).

У відділі абонементу учні ЗОШ №1 переглянули документальний фільм "Воїни миру – "Світязь" та поспілкувалися з очевидцем цих подій – Андрієм Квачом. Працівники абонементу оформили тематичну поличку "Книги-звитяги".

А учнівська молодь Ківерцівської районної гімназії прийняла активну участь у квесті "На День знань до інших країн світу" та ознайомилися з тематичною поличкою "На День знань до інших країн світу", які підготували бібліотекарі читального залу. Учні показали відмінні знання відповідаючи на запитання.

Отже, новий навчальний рік у ЦРБ розпочався на гарній ноті, сподіваємося, що кожен подальший день і для бібліотекарів, і для читачів буде сповнений позитиву та нових досягнень.