09-03-2011

9 березня - в день народження Т. Г. Шевченка - бібліотеку-філію с. Кульчин було переведено в оновлене приміщення.

Символічну стрічку перерізали: голова Ківерцівської райдержадміністрації Леонтій Кричкевич, голова Ківерцівської районної ради Володимир Марчук та Жидичинський сільський голова Олег Данкевич.

Благочинний УПЦ Олександр Кондратюк зі священниками освятили нове приміщення бібліотеки.

Гості та користувачі бібліотеки-філії с. Кульчин мали можливість побачити, що тут облаштовано кімнати для найменших користувачів, учнів середнього та старшого шкільного віку. Окремо виділена кімната для дорослого населення - тут можна відпочити, переглянувши періодичні та довідкові видання.

Присутні приємно були вражені краєзнавчим куточком гончарства, який облаштували тут не випадково - в селі Кульчин проживає знаменитий на весь округ гончар Володимир Ковальчук.

У нововідкритому приміщенні бібліотеки було проведено літературно-музичну композицію "Є в Шевченка День народження, дня смерті у Шевченка немає".