09-11-2018

Теплий осінній день, 7 листопада, у районній бібліотеці для дорослих був дуже насичений на події. З самого ранку до нас завітали члени клубу “Зустрічі без прощань…” на перегляд фільму “Пів царства за кохання”.

В обідню пору бібліотекарі з черговим книгообміном завітали до працівників ДНЗ №3. Наші читачі мали можливість обміняти книги та поділилися враженнями про прочитане.

А на виховній годині до нас завітали учні 7-А класу ЗОШ №3 (класний керівник Гарбарчук Жанна Миколаївна) на пізнавально-оглядову екскурсію “Запрошуємо у світ книги”.

Завідуюча відділом обслуговування ознайомила присутніх з бібліотекою – храмом книги, який зберігає всі найвидатніші відкриття тисячоліть. Учні із захопленням розглядали книжкові та тематичні виставки та здійснили захоплюючу мандрівку у царстві книг.

Також учні ознайомились з правилами користування книгою і бібліотекою, абетковим і систематичним каталогами.

Цікавим доповненням до екскурсії став перегляд короткометражного фільму “Доторкнись і побач”.