19-07-2018

І знову зустрічі без прощань… 

У районній бібліотеці для дорослих зібралися наші найактивніші користувачі, щоб розслабитися, зняти психологічну втому. Отримати насолоду від поезії про найсокровенніше, яку подарував Віктор Пахолюк, людина багатогранна, творча. Він декламував вірші: Вадима Крищенка, Йосипа Струцюка, Юрія Рибчинського та інших відомих українських поетів.

На зустріч з шанувальниками поезії завітала народний депутат України Ірина Мирославівна Констанкевич та подарувала набір настільних ігор. Адже бібліотека сьогодні це важливий громадський центр, місце, де проходять неформальні зустрічі членів спільноти. Відсутність інших безоплатних культурних закладів спричинює затребуваність бібліотеки, яка має чималий досвід в організації змістовного дозвілля з врахуванням різних груп населення.

Михайло Капустинський учень Тростянецької загальноосвітньої школи на розсуд присутніх представив свої перші поетичні рядки.

А який захід без пісні? Низку українських пісень присутнім подарував аматорський гурт "Любисток" клубу с. Веснянка.

Вірші здатні чарувати, підбадьорювати. Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття? Так ніжно розповідати про кохання та гостро — про ненависть та ревнощі?

Про це присутні дізнавалися з книг поезій, які були представлені на книжковій виставці "Поетичні візерунки".