11-07-2018

11 липня відзначається Всесвітній день шоколаду. Це свято вперше відсвяткували у Франції в 1995 році. День шоколаду швидко набув популярності і був підтриманий у Німеччині, Італії, Швейцарії, інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами. Шоколад призначений не лише для куштування, а й для створення картин, одягу для показів мод та для встановлення рекордів.

У сонячний літній день, 10 липня до Всесвітнього дня шоколаду, працівники районної бібліотеки для дорослих провели годину спілкування "Його величність - Шоколад". На захід запросили читачів бібліотеки та членів клубу "Зустрічі без прощань...".

Присутні переглянули кінофільм "Шоколад" за романом Дж. Гарріса, віртуальну фотовиставку "Вироби із шоколаду" та познайомились з історією виникнення шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами пов’язаними з цими чудовими солодощами.

Саме у Всесвітній день шоколаду читачів бібліотеки пригощали солодощами з шоколаду а у читальному залі переглядали відео-ролики "Шоколад", "Еволюція шоколаду".

Для читачів презентовано тематичну виставку "Його величність - Шоколад".