03-05-2018

3 травня 2018 р. в Ківерцівській центральній районній бібліотеці  відбувся методичний день бібліотечних працівників Ківерцівської централізованої бібліотечної системи та бібліотекарів об’єднаних територіальних громад.

Директор Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Михальчук Л. І. у своєму виступі висвітлила питання роботи ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Бібліотека і книга в контексті часу”, яка відбулася 25-26 квітня 2018 року в м. Києві в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

В програму дня було включено ряд інших виробничих питань.

Працівники бібліотек-філій отримали нові книги, які надійшли в ЦБС згідно програми “Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек” в кількості 1500 примірників на суму 139907 гривень. В середньому кожна бібліотека отримала по 36 примірників книг на суму 3331 гривня.

У роботі методичного дня взяла участь завідувач сектору культури та туризму Ківерцівської районної державної адміністрації Слатініна Г. С.