19-04-2018

А пісня – це душа.
З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша.
Чим глибша пісня, тим ясніш душа.
Іван Драч

Найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою українського народу з давніх-давен є пісня. З нею прокидались і лягали спати, з нею раділи та сумували, кохали й розставалися назавжди.

18 травня у районній бібліотеці для дорослих на свято української пісні "Родом з маминої пісні" зібралися шанувальники пісні – члени клубу "Зустрічі без прощань…".

Ведучі запросили присутніх поринути в чарівний світ української пісні. Зворушливо звучали музичні твори у виконанні народного аматорського ансамблю народної пісні "Перевесло" (кер. О. Поян), народного аматорського вокального тріо "Журавлина" (кер. Л. Шульська), народного аматорського фольклорного ансамблю "Толока" (кер. Т. Бурмака), народного аматорського вокального ансамблю "Волиняни" (кер. А. Максимюк), аматорського чоловічого квартету "Жайвір" (кер. С. Лесик) - РБК ім. М. Ковальова.

Присутні мали можливість переглянути книжкову виставку "Пісня – душа народу".

Захід відбувся у тісній співпраці районної бібліотеки з територіальними центром соціального обслуговування населення та РБК ім. М. Ковальова.