26-02-2018

В четвер, 22 лютого 2018 року, в приміщенні читального залу Ківерцівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація другої частини біобібліографічного довідника “Хай знову запахнуть житами поля. А в нас запанує хай мир”. На захід були запрошені голова Ківерцівської районної ради Хмілевський В. В., заступник голови Ківерцівської РДА Церкевич Я. В., в.о. завідувача сектору культури та туризму Ківерцівської РДА Супоровський М. О., Ківерцівський військовий комісар Ковальов Д. Л., учасники АТО – Нікітюк А. А. та Подзюбанчук Б. І., автор передмови до книги, доктор історичних наук, професор Дем'янюк О. Й., директор Ківерцівського краєзнавчого музею Войчик С. В., учні 8 класу КЕШ та мешканці м. Ківерці.

Ведучими заходу стали студенти Ківерцівського медичного коледжу Павловська Тетяна та Сенюк Аліна.

До другої частини збірника, підготовленого колективом бібліотекарів району, увійшли розповіді та спогади про учасників АТО 4-6 хвиль мобілізації, добровольців, капеланів, тих, хто віддав своє життя за збереження незалежності та суверенітету України.

Під час заходу працівники районного будинку культури ім. М. П. Ковальова виконали пісні “Повіяв вітер степовий” та “Батько кличе синів”, а студентки Ківерцівського медичного коледжу: Дричик Лілія, Ващук Юлія, Кондратюк Олександра, Фальчук Діана, Смоляр Іванна (куратор Прохоренко С. М.) продекламували вірші патріотичної тематики.

Пам’ять про наших земляків – це наш біль і наша гордість за те, що жили поряд з героями, які віддали свої життя за Україну, цілісність держави.

Це видання – данина пам’яті, патріотизму та мужності наших воїнів. Ви – гордість нашої держави. Вами пишається вся Україна і наша синьоока Волинь.

Слава Україні! Слава її Героям-захисникам!

*більше фото можна побачити на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook