27-11-2017

З 20 по 24 листопада 2017 року на базі Ківерцівської центральної районної бібліотеки проходив практикум по впровадженню універсальної десяткової класифікації на тему "Сучасні практики впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках Ківерцівської РЦБС".

Відкриваючи заняття директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І. наголосила, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації" від 22 березня 2017 року №177 та на міжнародному значенні УДК в пошуку інформації.

Головний бібліотекар Літковська Л. Г. детально ознайомила присутніх з структурою таблиць УДК, методикою складання індексів, посиланнями на скорочені таблиці УДК та багато іншого. З цією метою було презентовано "Таблиці зіставлення індексів УДК та ББК".

Під час практичних занять працівники самостійно систематизували літературу за новою класифікацією.

На запитання, які виникли стосовно переведення фондів з ББК на УДК, вони отримали вичерпні відповіді.

Попереду – багато наполегливої роботи щодо переводу документів на нову систему. Отримані під час занять знання допоможуть бібліотекарям успішно справитися із цим завданням.