21-11-2017

Минатимуть і дні, й роки,
Забудеться руїна,
Але в історію ввійдуть
Герої України.
Юлія Волощакевич

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна.

20 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у районній бібліотеці для дорослих відбувся поетичний вечір “Поетичний дух Майдану”.

Патріотичні вірші присвячені подіям того часу декламувала учнівська молодь міста: Дмитрук О., Радюк А., Дацюк Ю., Крапівін М., Петрюк В., Кузьмич А., Власюк М., Парійчук О., Калькова Ю., Гетманчук М., Чухрій А., Яковчук І.; вихованці зразкової театральної студії “Мельпомена” районного ЦДЮТ, керівник В. М. Гоманюк; працівники районного БК ім. М. Ковальова Сухарєв Ю., Скубій М.; учасниця подій на майдані Мартинова З.

Присутні переглянули  відео кліп пам'яті Героїв Т. Роз “Мамо, не плач” та ознайомилися з виставкою-реквієм “Забуттю не підлягає”.

Під звуки мелодії “Плине кача” Героїв вшанували хвилиною мовчання.