06-11-2017

Працівники Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи вшанували ветерана бібліотечної справи бібліотекаря бібліотеки-філії села Словатичі Дмитрук Поліну Василівну.

Все її трудове життя пов’язане з книгою та бібліотекою рідного села. Швидко минули 53 роки роботи і сьогодні вона йде на заслужений відпочинок.

Шановану ювілярку вітали і дякували за багаторічну працю голова Ківерцівської районної ради Хмілевський В. В., начальник відділу культури та туризму Ківерцівської райдержадміністрації Левчук Є. П., директор Ківерцівської централізованої бібліотечної системи Михальчук Л. І., голова профкому бібліотечних працівників Літковська Л. Г. Вони вручили Поліні Василівні подарунки та квіти.

Всі присутні мали змогу переглянути відеоролик з сімейного фотоальбому родини Дмитруків, підготовлений працівниками центральної районної бібліотеки.

Щирі вітання звучали від колег-бібліотекарів. Для них ювілярка назавжди залишиться членом колективу, адже вони будуть пам’ятати її поради і будуть слідувати мудрим повчанням. Нехай вихід на пенсію принесе максимум життєвих задоволень і тепле спілкування з близькими.