30-06-2017

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Переддень святкування Дня Конституції у районній бібліотеці для дорослих відбулася година знаменної дати "Конституція – паспорт української держави". Ківерчан вітали очільники району: голова РДА В. Є. Ткачук, голова районної ради В. В. Хмілевський.

З нагоди свята, юні аматори клубу с. Гайове (Сус Н., Бартащук О., Бондарчук С., Бабій К., Загуменна В., Семенюк Ю.) та неодноразова переможниця районних конкурсів читців Грудік Я.-М. (с. Хорлупи), присутніх вітали поетичними рядками.

В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка "Україна: від подиху – до сьогодення", де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.