06-06-2017

З нагоди свята Трійці, 6 червня, районна бібліотека для дорослих, спільно з районним територіальним центром соціального обслуговування населення для членів клубу “Зустрічі без прощань…” провели фольклорні посиденьки “В травах Храми, в травах хати, в травах Україна”.

У народі свято Трійці називають “зеленим” літнім святом. У цей день прийнято прикрашати храми та будинки гілками з дерев, луговими травами, квітами, лепехою – це прийшло ще з дохристиянських часів. За народними традиціями на Трійцю проводилися гуляння, ворожіння, дівчата пускали на воду вінки.

Присутні на заході отримали безліч позитивних емоцій, вдихнули аромати запашних трав і відмінно провели час.

Про свято, про його історію і традиції, бібліотекарі оформили тематичну поличку “Червень літо зарум'янив”.