24-05-2017

Краєзнавство в бібліотеці завжди було і залишається важливим напрямком її діяльності.

23 травня 2017 року в бібліотеці села Кульчин відбулося друге заняття школи професійної майстерності з питань краєзнавчої роботи.

Чергова група слухачів ознайомилася з роботою бібліотеки та оглянули музейну кімнату гончарства у бібліотеці. Отримали консультації підготовлені працівниками Ківерцівської ЦРБ та РДБ.

Увазі присутніх було запропоновано бібліоподорож по книзі “Село Кульчин. Передзвін віків. Переплетення доль”, яку провели співавтори книги місцевий краєзнавець І. Майданець та завідуюча бібліотекою-філією Л. Антонюк.

Іраїда Михайлівна поділилася з бібліотекарями досвідом пошуком матеріалів краєзнавчої тематики в архівних фондах та мережі Інтернет.

Слухачі школи під час заняття поповнили багаж своїх знань, отримали цікаву інформацію та нові враження. Все це буде застосоване в подальшій практичній роботі.

Бібліотечні працівники, як ніхто інший, розуміють, що лише об’єднавши зусилля краєзнавців та бібліотекарів можна створити літописи своїх населених пунктів та відродженні історичної пам’яті українського народу.

Цього ж дня на екскурсію в музейну кімнату бібліотеки села Кульчин завітали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці.