28-04-2017

25 квітня читальний зал районної бібліотеки для дорослих був переповнений так, що ніде було яблуку впасти. Тут відбулася зустріч з Василем Шклярем – сучасним українським письменником, лауреатом Шевченківської премії.

Користувачам бібліотеки він добре знайомий як автор книг: "Залишинець.Чорний ворон", "Ключ", "Чорне сонце", "Маруся", які вони із задоволенням читають. Роботи автора перекладено англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою та російською мовами.

На захід завітали шанувальники творчості письменника та отримали в дарунок книги, які були придбані за підтримки народного депутата України Ірини Констанкевич.

Учасники спілкувалися з письменником, слухали уривки з його творів, брали участь в автограф та фото сесіях.

Зустріч залишила тепло і радість від спілкування.