15-03-2017

14 березня 2017 року відбулося засідання читацької ради Ківерцівської РЦБС. На порядок денний було винесено такі питання: звіт про використання позабюджетних коштів, що надійшли в бібліотек-філій Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи протягом 2016 року, затвердження плану роботи читацької ради на 2017 рік та довибори нових членів ради.

Директор Ківерцівської РЦБС прозвітувала перед членами ради про використання коштів, що надійшли від благодійників і наданих платних послуг користувачам. Вона наголосила, що ці кошти використовуються лише для придбання нових книг. Членів ради було ознайомлено з виконанням основних показників роботи системи та центральної районної бібліотеки за 2016 рік.